14.11.07

nesneler


ISIG serisinin desen uyumu, üstelik hediye çantalarının da aynı deseni taşıması hoş bir ayrıntı. 21 cm boyundaki minik kırmızı fener, kalbimi çaldı.

8 yorum:

gezicini dedi ki...

ah Denizcim ahh. ben ki kendimi bildim bileli IKEA hastasıyım, senin şu resimleri gördükçe bakakalıyorum. bugüne kadar, yılbaşı dönemi de dahil, pek çok IKEA mağazası dolaştım.Kanada, Almanya ve İtalya IKEA'larından eşyalar taşıdım.Ama Türkiye'de IKEA mağazası görmedim. Evlenirken de oraya gitmek nasip olmadı. Sence Ankara'ya IKEA gelmesi için daha ne kadar beklememiz gerekecek?
sevgiler

Deniz dedi ki...

Gorkiciğim, sanırım iki yıl daha beklemek gerekecek :) Gerçi Ankara'ya personel almaya, eğitime başladılar... Ne yapsak, blogun başlığına slogan mı yazsak :) Bursa'dan sonra açılacak herhalde. Zaten açılsa da uzun haftalar gidemeyiz sanırım. Kalabalık azalırsa ancak... Bakınız Cepa'nın açıldığı gün ve takip eden günler :) Bence buradan bakalım, seçelim iyice karar verelim. Alacağımız şeyleri şimdiden belirleyelim. Ya da bakarsın o güne kadar bıkarız :)

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

DENİZ HEPSİDE ÇOK ŞIK..HERZAMAN Kİ ZEVKLİ SEÇİMLERİN GİBİ...

ayca dedi ki...

ben, sizin gösterdiginiz kırmızı fener haric digerlerini begenmedim.:( bana zevksiz gibi geldi. Kırmızı fenerde yeni bloguma cok yakışır doğrusu. :))

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ah denizcim kırmızı fenerin beyaz ve krem renkleri bu ay ki dekorasyon dergilerinde ağzımın suyu akarak baktığım güzelliklerdi,çantalarda ki desen bu sene pek çok marka da var...önceleri pek hoşuma gitmişti şimdi biraz sıradan gözükmeye başladı gözüme...

Deniz dedi ki...

Kıymetciğim :) Şimdilerde ferforjenin içine farklı kaseler koymak pek tercih ediliyor. Ben ayaklı iskeleti de beğendim. içine tam oturan cam bir kase bulunursa (belki üstündeki sığıyordur) hoş bir görüntü olabilir :)

ayca, blogun hayırlı olsun. Bence bu fenere gerek yok, seçtiğin fener gayet güzel olmuş :)

Perilikoskcüğüm, ben tabi ne o kadar dekorasyon dergisi takip ediyorum ne de mağazalarda ürünle bir örnek paketlerin çokluğunu farkedecek kadar çok gezemiyorum :) Bu nedenle de bana orjinal bir fikir gibi geldi, çok afedersin üühü :) Gerçekten de görmemiştim daha önce, sanırım uzayda yaşıyorum ben :)Öptüm :*

nym dedi ki...

Deniz, ayni fenerin metal olanini ben aldim:))Gercekten cok sirin, kirmizisini da simdi gorunce begendim. Sen istedigin seyleri soyle, ben sana burdan gonderim:))

Deniz dedi ki...

Çok teşekkür ederim Nymciğim :) Geçen hafta annemler İstanbul'a gitmişerdi. Aradı beni "Şu anda Ikea'ya gidiyoruz istedigin birşey varsa yazdır bana kodunu" diye. Baktım baktım, hiçbirşey seçemedim. "İstemiyorum anne" dedim. Bir dahaki sefere beğendiğim ama almak istemediğim, çelişkili ürünleri ekleyeyim :) Çook teşekkür ederim, eğer birşey olursa senden rica edebileceğimi bilmek güzel :)