19.6.07

nerede?


Kıymet sormuş, ben söyleyeyim. İstanbul'daki gibi ulaşılması için kıta değiştirmek gerekmeyen İkea Ankara 2008 Sonbaharında cüzdanlarımızı boşaltmak üzere hizmete başlıyor. Habere göre araziyi tahmin edecek olursak kabaca yukarıdaki sonuç çıkıyor. İlk günler gidilmesi imkanlı görünmeyen mağazanın Ümraniye'deki açılışında oluşan kuyrukları dikkatli bakarsanız görebilirsiniz :)

5 yorum:

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

HARİKASIN DENİZ!!!
İKEA YI HABERDAR ETMEM GEREK SENİN BU MUAZZAM İKEA ANKARAYA KAMPANYANI!!!
BEN OĞLUM İÇİN İKEA DAN ÇOK ABARTILI OLACAK AMA DÜNYA KADAR ŞEY GETİRTMİŞTİM...O DÖNEM YURTDIŞINDA OLAN ABLAMDAN..O ZAMAN İÇİN HARİKA BİR ODASI VARDI OĞLUMUN İKEA SAYESİNDE...ONDANMIDIR NEDİR ÇOK SEMPATİ DUYARIM HALA..HATTA OĞLUMUN DOGDUĞU YILIN KATALOGU BİLE HALA DURUR)1994)..SANA VEREYİM BEN ONU..
ÇOK SEVGİLER SANA...

shopkolik dedi ki...

deniz - sezon ne olursa olsun, ikea ne kadar eskmis olursa olsun, pazar gunleri uzak dur. ne gezdigini ne gordugunu anliyorsun :) istanbul'da herkes aile gezmesi olarak gidiyor ikea'ya. en azindan bir yemek yiyip cikiyorlar.

işitmekaybı dedi ki...

denizcim gözün aydın hadi...daha çok var ama olsun...hemencecik geçer inşallah günler

Deniz dedi ki...

Kıymetciğim, sağol ama, o kadar saklamışsın :) Şöyle yapalım, bir daha seninle boncuğa giderken getirirsin, ben de fotoğrafını çekerim. Orijinali gene dursun sende... Nekadar içtensin :)

shopkolik, İkea'nın cirosunun %7 sini İsveç Köftesinden elde ediyormuş ülkemizde :) Günde 1200 porsiyon köfte satıyorlarmış. Bu da senin dediğin gibi sadece yemek için bile gidenler olduğunu gösteriyor. Pazar günü gitmemeye gayret ederim, teşekkürler :)

işitmekaybıcığım, ömür geçiyor bu da geçer :) sağol. İkea yetkilileri beni içeriye almayacaklar "İkea manyağı bu tehlikeli olabilir" diye :)

mustafa dedi ki...

MERHABALAR,

Yaşadığınız Şehir'de IKEA mağazası yokmu ? Yada sizin için çok önemli olan gününüzü IKEA da harcamak istemiyormusunuz ? O zaman myteci35 yanınızda. İnsanların ıkea'dan en çok hangi ürünleri satın aldığını tespit edip gittigidiyor'dan satıyoruz. ıkea.com.tr sitesinde online kataloğu inceleyip istediğiniz ürünü bana mesaj atabilirsiniz. Size en kısa zamanda geri dönülecektir.

http://arama.gittigidiyor.com/?aramasatici=myteci35&search_type=detail&submit_detay=Git