6.6.07

kutu kutu pense

Kutular, evimizde düzeni sağlayan ve döküntülerimi gizlediğimiz dekorasyon unsurları. Kutu yapmak pek basit aslında. Kartondan ya da boş bir ayakkabı kutusundan, dilediğimiz renk ve desende kendi kutumuzu tasarlamak gayet kolay. Üzerini vernikledikten sonra kullanabileceğimiz bu kurtarıcılara, evimizin her köşesinde yer verebiliriz.

9 yorum:

gezicini dedi ki...

sevgili Deniz,
evin her yeri kutu kutu doldu desem? önceden annem kızardı, şimdi de eşim. evin her yerini kutularla doldurmak istiyorum. kozmetikten ayakkabıya herşeyi dolduruyorum. ben deli miyim neyim?
sevgiler
gorki

Deniz dedi ki...

Segili Gorki, neden deli olasın? Ne güzel, kozmetiğe en yakışan, kutu içinde olması. Ojelerim kutuda ama makyaj çantam Ikea ;) Diğer kutuları da ekleyeceğim, çok da uygun fiyatları... Ayakkabılarını kendi kutularında koruyanlara hayranım. Asla bunu yapamayacağım sanırım :) sevgiler

Bilun dedi ki...

Bayılıyorum kutulara! Taşınma esnasında deforme olmuş ayakkabı kutularımı böyle desenli, yapışkanlı kaplarla kapladım, şahane oldu :) Dekor olarak da çok hoşuma gidiyor!! Çok güzelmiş bunlar Denizcim :)

Deniz dedi ki...

biluncuğum, ellerine sağlık :) yaratıcı bilun'un hali başka oluyor canım!

Bilun dedi ki...

:))

fikriminincegülü dedi ki...

Çok güzelmiş bunlar. Ben de kutuları seviyorum. Hayat kurtarıcısı. Hele iki erkek çocuğun odasındaki dağınıklığı toparlamaya çalışırken.:)))

Defne dedi ki...

Ben de ayakkabılarımı kutularda muhafaza etmeye çalışıyorum ama benim kutuların biraz estetiğe ihtiyacı var, en iyisi elden geçirmek yakın zamanda. Bunlar pek bir güzelmiş, çizgili olanları sevdim ben :).

Deniz dedi ki...

fikrimincim, kız erkek farketmiyor. Kutucu olsam gene oyuncakları toplayamam herhalde :)

defnecim, bir gün kaplayalım ne dersin :) kurabiye ve kutu günü yapalım :)

Yeliz dedi ki...

Deniz, ikeadan çizgili ve çiçeklilerden almıştım hem dekoratif hemde kurtarıcı görevi görüyor çok cici bu kutular:)