15.5.07

yaz yatağı


En son "Ne güzel bir yatak örtüsüüüü" dediğimde teyzem: "Artık yeter, iki örtün var zaten" demişti :) Geniş bir oda olmalı, köşesindeki pencereden manzara görünmeli. Pencere önünde minik bir masa, üzerinde fotoğraflar ya da kitaplar...

Yukarıdaki yatağa "yaz yatağı" adını verdim. bembi ile bayıldık, ayılınca ayrıntılarını da yakından görmek isteyenler için araşırdım ve ekledim. Abajur, aydınlatma başlıklı yazımızda verildiği için eklemedim.

11 yorum:

bembi dedi ki...

süper süper!! artık iki ay içinde Ankarada IKEA açılmış olmazsa, IKEAyı dava edicem! sağlık problemleri yaşıyorum! aay ay bana bişiler oluyor!! istiyorum hepsiniiii :D oda, masa, kitaplar dahil!

SaNeM dedi ki...

Gecen ikeada ayni seylere bakmistim, yastigi da inceledimdi, etamin islemisler, hostu.

işitmekaybı dedi ki...

denizcimmmm zevklerimiz aynııı :)))

DNZ dedi ki...

açılmaz bembicim ve fakat biz bir ikea şubesine ulaşırız :) davadan vazgeçsek ???

sanemciğim, sen beğendiysen biz de görünce beğeniriz, teşekkürler.

işitmekaybı öyle miii :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

şu an bu odaya ihtiyacım var ,huzur lazım bana huzur...böyle bir odaya girmek kapıyı kapayıp kilitlemek ve çıkmamamak...

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

İkea yaklaşık ne zaman açılır ,son duyumlar nedir, sen Ankara'dasın ,böyle ikea olabilecek bir alan, bina çalışması falan ...

DNZ dedi ki...

periliköşkcüğüm, yatak odanın duvar rengini değiştirsen biraz değişiklik olabilir mi? benim odam kimyon rengi, eşyalar koyu ceviz, yatak ferforje... ancak fotoğraftakiyle tam zıt hisler uyandırıyor. ben de istiyorum ben deee :) toplu anlımlarda indirim oluyor mu acaba?

Ikea'nın nereye açılacağını bilmiyorum. Ancak bir rivayete göre buraya açılacakmış. ama ben bizim evin arkasındaki dev arsayı uygun gördüm :)

iş ilanı verdiklerine göre, artık kesinlikle 2008 Sohbahar aylarında açılmasını bekliyoruz :)

BALDAN TATLI dedi ki...

Bende katılıyorum Açılsın artık Ankara'ya. Ikea. Açılsında eksik kalmıyolım değil mi? Sevgiler..

fikriminincegülü dedi ki...

Çok güzelmiş gerçekten.. çiçek çiçek.:) Aslında ne kadar önemli yatak odalarımız.:)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

2008 sonbaharsa oooo ,biz gene dolu bagajlarla geleceğiz demektir...

Sweety dedi ki...

ay vallahi kislar bende bu yatak ortsunu son ikea ziyaretimde gordum aklim kaldi. ama sonra yav bosver simdi masraf cikarma varya ortun dedim. ama burada bir daha gorunce gonul telim titredi beeeeaa:) alsammiki. aman ya niye yayinlandi biu cici yatak ortusu yaa. a bu arada yastikta cok guzel ama dedimki yav ben kendim yaparim. yaparim vallahi hem is cikar guzel bir kumas almak lazim:)