18.4.07

her eve lazım


Dün bir rüya gördüm. Birkaç gündür bloglarla ilgilenememek, sanırım beni derinden etkilemiş. Rüyamda birisi bana yorum yolluyordu: "Tamam, herşeyin fotoğrafını koyuyorsun, ama neden çatal kaşıkları koymadın? Unutma, bunlar olmadan o tabaklarda birşey yiyemezsin." gibi biraz alaycı bir yorumdu :) Ben de bugün, toparladım bütün setleri. Umarım hayali okuyucum rahat etmiştir. Ben rahat ettim, o kesin.

7 yorum:

ciceklibahce dedi ki...

:))) Bu blog olayı insanı çok etkiliyor. Bende bir keresinde yorumlara cevap yazıyordum tek tek ama rüyamda!
Bende poemin tatlı kaşığı var fincandaki kahvemi karıştırıyorum:)

limoncicegi dedi ki...

İlahi.. Ben boyle sade seylerde degil gozum, hani cicekli porselenler var ya.. butun karizmayi yerle bir edenlerden :)) annemde aldinmi evladiyelik al diye tutturuyor, bana da darallar geliyoo.. catalin evladiyeligi mi olur ?

dnz dedi ki...

çiceklibahceciğim, güle güle kullan.. buraya da açılınca biz de kullanacaz inşallah üüüüüühüüü :)) daha ne rüyalar gördüm de, utanıyorum yazamıyorum... :) bu hep blogla mı ugrasıyor demeyin diye :)

limoncicegi, annelerimizin zamanında jumbo vardır, o da öyle hop diye alınmazdı sanırım. mesela annemin çatal kaşıkları ayrı ayrı kutularda durur. yani bir koruma zorunluluğu var. sanırım bu nedenle, eski bir alışkanlık olsa gerek, annecin evladiyelik al demiştir. üzme anneciğini :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

dnz cim ikeanın çatal kaşıklarının tarzı çok seksi geliyo bana ama daha matlar sanki, yani şimdi öyle ışıl ışıllık kalmadı ya ,onun için mi ,kalitesinden mi,birde fiyatları çok uygun diğer markalara göre...

dnz dedi ki...

böyle ilgimi çekiveriyor ama, mesela çelik midir, zararlı metal ver mıdır içinde diye düşünmeden edemiyorum. çatlamış seramik kupa kullanmamak lazım mesela, ama kullanıyorum.. bunlardan da sorgulamadan alabilir, kullanırken derin düşüncelere sevkolabilirim perilikoskcügüm :(

aqua dedi ki...

dnz blogların cok guzel.ıkeanın catlakasıgı cok adı gıbı duruyor yakından bence fotoda guzelde materyalde ıs yok

dnz dedi ki...

aqua, doğrudur. yani adi oldukları. çarşafları da güzel görünüyor ama, yakından görünce süzgeç gibi ince olmaları beni düşkırıklığına sevketmişti :) kaşıklarını incelememiştim gittiğimde... teşekkürler :)